Sponsor Ol Reklam Hesap No İletişim Y. Paneli  
 
 
Haber Ayrıntı
 
 
 
GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ 11.07.2013

Ekleme Tarihi
Okunma Sayısı 1052
    Yazdır

Antalya Kuyumcular Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ferda ERDEM, Ramazan Ayı münasebetiyle Başta odaya bağlı olan esnaf ile ticaret odası üyeleri ve ilçelerde de bulunan kuyumcu esnafına Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde İftar Yemeği verdi.

 Antalya Kuyumcular Esnaf ve Sanatkârlar Odasının 11.07.2013 Perşembe Akşamı Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğine katılım, her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun olarak gerçekleşti.

 

Ev sahipliğini Yönetim Kurulu Başkanı Ferda ERDEM’İN üstlenmiş olduğu yemekte, Yönetim ve Denetim kurulu üyeleri de hazır bulunarak misafirlere eşlik etti.


 Antalya da faaliyet gösteren kuyum firmalarının yanı sıra ilçelerimizde de hizmet veren kuyumcu meslektaşlarımızın yanı sıra Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Abdullah SEVİMÇOK, Birlik Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 26. Grup Kuyumculuk Meslek Komitesi Başkanı Sayın Osman GÖK ve Yönetim Kurulu üyeleri ile meclis üyeleri de iftar yemeğine katıldı.


 Yemekte bir konuşma yapan Başkan Ferda ERDEM; Paylaşmanın ön plana çıktığı, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bu güzel ayda artık geleneksel hale getirdiğimiz iftar davetimizi kırmayarak yemeğimize iştirak eden tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. İşleri nedeniyle şu an yanımızda olamayan meslektaşlarımıza da selam ve sevgilerimi gönderiyor, hepinizin mübarek ramazan ayını tebrik ediyorum dedi.


Başkan Ferda ERDEM Katılımın yoğun olması ve meslektaşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde aynı sofrada buluşmasından dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.


Yemeğe katılan Esnafımızda, düzenlenmiş olunan iftar yemeğinin sene de bir defa da olsa camiayı bir araya getirdiğini, günlük hayatta iş telaşesinden görüşemeyen insanların burada bir birini görme fırsatını yakaladığını söylediler.  
Cenk Yalılı (antalya)   (12.07.2013 11:42:25)
Allah Kabul Etsin
Bu habere toplam 1 yorum yapılmış.
 
 
Aşağıdaki alanları eksiksiz ve gerçek bilgilerinizi kullanarak doldurunuz. Küfür yada hakaret içerikli yorumlarınız kesinlikle onaylanmayacaktır.
 
İsminiz
Telefon No
E-Posta
Ülke / Şehir
Güvenlik Kodu 69244
Güvenlik Doğrula
Mesajınız

 
 
• Haber Ara
 

 
• Son Eklenenler
 
Kandiliniz Mübarek Ols ..
Muratpaşa Belediye Baş ..
Kepez Belediye Başkanı ..
Aesob Başkanımız Adlıh ..
Konyaaltı Belediye Baş ..
Atso 26.grup Meslek Ko ..
Başkanımızın Vip Tv Ye ..
Başkanımız Ali Çelik'i ..
 
• En Çok Okunanlar
 
Ahilik Haftası Kutlu O ..
Altın Fiyatları Yüksek ..
Kuyumcu Oda Ve Dernek ..
Meslektaşımızı Kaybett ..
Dikkat Kaplama Ürün! ..
Hırsız Yakalandı! ..
Ayar Sonuçlarını Payla ..
Kaşıkçı Elması'nın Hik ..
   

Tüm hakları www.akod.org.tr saklıdır.
Copyright 2012©